Për Elvanën e kishte? Ironizon simpatikja e ekranit: Në plazh pa taka dhe make up - Bota Sot
Për Elvanën e kishte? Ironizon simpatikja e ekranit: Në plazh pa taka dhe make up

Mediale Vip

Për Elvanën e kishte? Ironizon simpatikja e ekranit: Në plazh pa taka dhe make up

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 11:38
Nevina Shtylla

Nevina Shtylla është një ndër moderatoret më simpatike dhe më të dashura të ekranit shqiptar.

Ajo njihet për karakterin e saj mjaft të përmbajtur, mirëpo ditën e sotme ka habitur me një status tw saj duke thumbuar femrat e showbizit me një foto nga plazhi.

‘Plazh pa taka dhe makeup’, shkruan Nevina, e cila ironizon hapur me këtë deklaratë.

Por ende nuk dihet se për kë e ka? Mos ndoshta për Elvana Gjatën, e cila ishte e para që hapi trendin e takave në plazh?

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...