Femra më seksi në botë vendos të zhvishet - Bota Sot
Femra më seksi në botë vendos të zhvishet

Mediale Vip

Femra më seksi në botë vendos të zhvishet

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 15:01
Olivia Kulpo

Modelja Olivia Culpo u emërua gruaja më seksi në botë në përzgjedhjen tradicionale të revistës ‘Maxim’.

Bukuroshja 27-vjeçare ka festuar titullin në mënyrën më të mirë që ajo ka dashur.

Olivia zbuloi gjithashtu se modelimi nuk është një punë e lehtë.

Image

“Është e vështirë kur duhet të buzëqeshësh dhe të thuash se gjithçka është në rregull, dhe po kalon një periudhë të vështirë. Nëse nuk jeni tërësisht i fokusuar dhe nëse i lini t’ju bombardojnë me komente negative, kjo mund të ndikojë vërtet te ju”, tha ajo.

Olivia shpjegoi gjithashtu se si ndihet si femra më seksipile.

“Kur jam në gjendje të mirë, unë jam më seksi. Kur ndiheni mirë, thjesht rrezatoni”, tha ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat