Kida dhe Ermal Fejzullahu lansojnë këngën e re me titull ‘Tela’ - Bota Sot
Kida dhe Ermal Fejzullahu lansojnë këngën e re me titull ‘Tela’

Mediale Vip

Kida dhe Ermal Fejzullahu lansojnë këngën e re me titull ‘Tela’

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 22:37
Kida dhe Ermal Fejzullahu

Këngëtarja e suksesshme Orhidea Latifi e njohur me emrin artistik ‘Kida’ ka paralajmëruar tash e një kohë bashkëpunimin me Ermal Fejzullahun.

Tashmë ata e kanë lansuar këngën me titull ‘Tela’ të cilën e kanë shoqëruar me një videoklip të bukur. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...