Bikini shpërthyes i Tina Kunakey - Bota Sot
Bikini shpërthyes i Tina Kunakey

Mediale Vip

Bikini shpërthyes i Tina Kunakey

Më: 13 qershor 2019 Në ora: 00:58
Tina Kunakey

Gruaja e Vincent Cassel, Tina Kunakey na ka mësuar me veshjet e saj seksi dhe këmbët e ekspozuara. Kohët e fundit ajo u bë nënë Amazoni dhe nuk ka ndryshuar aspak mënyrën e saj. 

Ajo na  tregon në foto  trupin e saj pas lindjes, ku mban veshur rroba banjo me lule. Fytyrën  pa tualet e shtrirë me flokët e famshme kaçurrela.

 Gjoksi bombastik i saj shpërtheu si eksploziv nga mëmësia. E pamundur të mos vëresh  re shenjën e vijës vertikale të errët që shfaqet gjatë shtatzënisë. 

Një trup shpërthyes, i ndryshuar nga nëntë muajt e shtatzënisë dhe për këtë arsye edhe më e bukur për një Tuna Kunakey të ndjeshme dhe të fortë si grua.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...