Tre vite pas sherrit, Enca tregon çfarë i bëri Noizy-t - Bota Sot
Tre vite pas sherrit, Enca tregon çfarë i bëri Noizy-t

Mediale Vip

Tre vite pas sherrit, Enca tregon çfarë i bëri Noizy-t

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 23:34
Enca

Kanë kaluar 3 vite nga sherri i bujshëm mes Noizyt dhe Encës megjithatë mbetet një nga temat më pikante të showbizit.

Dyshja prej 3 vitesh nuk i kanë marrëdhëniet si dikur dhe nuk flasin më me njëri-tjetrin

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, Enca u bë pjesë e një loje ku duhet të zgjidhte mes personazheve të njohur të ekranit për të gjetur mashkullin perfekt.

Në mes të lojës u shfaq edhe foto e Noizyt teksa në lojë ndodhej edhe Muharremi. Enca menjëherë zgjodhi Muharremin dhe tha: “Si mund të krahasosh një portret bardhë e zi me një me ngjyra? Normal që do zgjedh atë me ngjyra”.

“Goca ju e dini që ne shquhemi për besnikëri ndaj atyre që janë besnik kështu që Muharremi e ka treguar veten”, tha Enca.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat