Me këto foto nga arkiva, Rita Ora uron babain për ‘Ditën e Baballarëve’ - Bota Sot
Me këto foto nga arkiva, Rita Ora uron babain për ‘Ditën e Baballarëve’

Mediale Vip

Me këto foto nga arkiva, Rita Ora uron babain për ‘Ditën e Baballarëve’

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 14:09
Rita Ora

Sot po festohet ‘Dita e Baballarëve’.

Ditën e sotme është duke u festuar e ashtuquajtura ‘Dita e Baballarëve”.

Emra të njohur të estradës kanë uruar baballarët e tyre nëpërmjet postimit të fotove me ta, në llogaritë e tyre në rrjete të ndryshme sociale.

Ndër ta edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora.

“Urime dita e babait. Ti je miku im më i mirë, partneri im në krim dhe inspirimi im që nga dita e parë dhe tutje. Të dua shumë baba. Ti je gjithmonë heroi im”, ka shkruar Rita pranë fotove të shkëputur nga arkiva.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...