“Pjeshka” nga Gjakova, e bënë verën edhe me të nxehtë! - Bota Sot
“Pjeshka” nga Gjakova, e bënë verën edhe me të nxehtë!

Mediale Vip

“Pjeshka” nga Gjakova, e bënë verën edhe me të nxehtë!

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 00:27
Krenare Bordoniqi

Shkëlqimi dhe paraqitja e Krenare Bordoniqi nga Gjakova, duket të jetë shumë premtues.

Edhe pse në moshë të re, ajo merr pjesë në shumë spote të këngëve të reja dhe reklama të cilat shfaqen në televizione dhe rrjete sociale.

Me linjat e bukura trupore dhe tejet seksi , Krenarja merret nga pak edhe me modelizëm por dëshiron të jetë edhe më shumë aktive në këtë sferë.

Sharmi dhe finesat e bukurisë trupore mjaft tërheqëse, janë karakteristikat që e dallojnë nga moshataret e saj.

20 vjeçarja, jeton në Gjakovë. Pasion e ka artin e së bukurës dhe rruga e saj drejtë suksesit është e pandalshme.

Këto janë disa nga fotot e Krenare Bordoniqit, që i kemi zgjedhur për lexuesit tanë. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Krenare Bordoniqi (@krenarebordoniqii) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Krenare Bordoniqi (@krenarebordoniqii) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Krenare Bordoniqi (@krenarebordoniqii) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Krenare Bordoniqi (@krenarebordoniqii) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Krenare Bordoniqi (@krenarebordoniqii) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Krenare Bordoniqi (@krenarebordoniqii) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...