Në veturën e Vera Orës dëgjohet zëri i këngëtarit të njohur shqiptar - Bota Sot
Në veturën e Vera Orës dëgjohet zëri i këngëtarit të njohur shqiptar

Mediale Vip

Në veturën e Vera Orës dëgjohet zëri i këngëtarit të njohur shqiptar

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 08:37
Rita dhe Vera Ora

Vera Ora argëtohet me muzikë shqipe.

Rita Ora është një nga këngëtaret shqiptare e cila që nga fillimet e para të karrierës me krenari ka treguar se është shqiptare dhe këtë gjë vazhdon ta bëjë edhe sot.

E e gjithë kjo duket se qenka e trashëguar pasi edhe nëna e saj vepron njësoj, madje së fundmi është shfaqur duke e dëgjuar në veturë këngën ‘Ani mori nuse’ nga NRG Band.

Vera e ka bërë postimin në Instastory dhe kjo sigurisht se do t’i pëlqejë këngëtarit Besnik Qaka dhe gjithë grupit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...