Dobësohet Adele, sa kg humbi pas ndarjes nga i shoqi - Bota Sot
Dobësohet Adele, sa kg humbi pas ndarjes nga i shoqi

Mediale Vip

Dobësohet Adele, sa kg humbi pas ndarjes nga i shoqi

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 09:46
Adele

Këngëtarja Adele ka humbur mbi gjashtë kilogramë brenda muaj pas divorcit nga i shoqi, Simon Konecki.

Gjithçka në sajë të një trajnimi intensiv me Reformer Pilates.

Këngëtarja ka vijuar me dobësimin, ku flitet se në total ka humbur afro 20 kilogramë.

Kështu ajo u shfaq tejet elegante në koncertin e së dielës të Spice Girls, në Wembley Stadium, në Londër.

Qysh nga divorci këngëtarja britanike ka nisur të argëtohet më shumë dhe me linja trope shumë më në formë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...