Aurela Gaçe bën paralajmërimin: Furnizohuni me ujë mirë se një zjarr i madh po vjen - Bota Sot
Aurela Gaçe bën paralajmërimin: Furnizohuni me ujë mirë se një zjarr i madh po vjen

Mediale Vip

Aurela Gaçe bën paralajmërimin: Furnizohuni me ujë mirë se një zjarr i madh po vjen

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 15:24
Aurela Gaçe

Këngëtarja Aurela Gaçe ka zbuluar se së shpejti do të sjellë një projekt të ri muzikor dhe këtë herë do të jetë nëj bashkëpunim.

Do të jetë pikërish Genc Prelvukaj ai që do të këndojë me Aurelën. Nga paralajmërimi i këngëtares pritet që kënga të kthehet në super hitin e verës.

“Thjeshtë, pastër, bukur, kaq tani për tani. Me një artist që e vlerësoj shumë. Mund të them se jam një nga fanset e ish-grupit Etno Engjujt, sot Etnon. Prandaj ftesën e Genc Prelvukaj e prita me shumë dashuri. Të martën në 14:00. Furnizohuni me ujë mirë se një zjarr i madh po vjen. Mos thoni që nuk ju thashë. ‘Adrenalinë’ në bashkëpunim me Aurela Gaçen. Kujdes! Kjo këngë i thyen xhamat, por nuk patët kujdes me nivelin e zërit”.- ka shkruar Aurela në postimin e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...