Mozzik blen veturë të re, zbulohet çmimi marramendës - Bota Sot
Mozzik blen veturë të re, zbulohet çmimi marramendës

Mediale Vip

Mozzik blen veturë të re, zbulohet çmimi marramendës

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 16:48
Mozzik

Reperi Mozzik dhe partnerja e tij Loredana Zefi e kanë dëshmuar shpesh se janë adhurues të makinave luksoze.

Edhe pse pas vendimit të Prokurorisë zvicerrane për bllokimin e llogarive bankare të Loredanës, çifti nuk e ka në mend të ndalet në shpenzimet marramendëse.

Përmes një postimi në Instagram, Mozzik ka bërë të ditur se makina e re sapo ka zënë vend në garazhën e tyre.

“Mirë se vjen në shtëpi dashuri”, ka shkruar Mozzik pranë postimit të fotos teksa tregon makinën me ngjyrë të zezë e cila shihet se është një prej modeleve më të reja të Benzit.

Çmimi i kësaj makine varion mbi 200 mijë euro e që rezulton të dalin në minus nga 900 mijë eurot të cilat dyshohen të jenë marrë nga një çift zvicerran.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat