Tayna dhe Cricket në studio për hitin e radhës - Bota Sot
Tayna dhe Cricket në studio për hitin e radhës

Mediale Vip

Tayna dhe Cricket në studio për hitin e radhës

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 10:39
Tayna

Tayna nuk ka ndërmend të ndaloj, gati kënga e radhës.

Tayna javë më parë lansoi videoprojektin e fundit ‘Caliente’ por kjo nuk po mjafton për reperen. Ajo është duke punuar për këngën e radhës.

Artistja ka bërë një postim në Instastory ku ka etiketuar edhe Cricketin postim ky që menjëherë nxit dyshimet se diçka e re po vjen nga dyshja.

Pas publikimit të ‘Caliente’ mbetet të shihet si do të titullohet hiti i radhës nga ta.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...