Dren Abazi rikthehet me një koncert ekskluziv - Bota Sot
Dren Abazi rikthehet me një koncert ekskluziv

Mediale Vip

Dren Abazi rikthehet me një koncert ekskluziv

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 12:25
Dren Abazi

Rikthehet ne Prishtine, me një koncert ekskluziv, një nga artistët me te suksesshëm dhe me origjinal te muzikës se re shqiptare, Dren Abazi, i shoqëruar nga 15 instrumentistët e Zig Zag Orchestrës.

Me 12 Korrik, ne orën 20, ne amfiteatrin e Germise. Bëhuni dëshmitarë te një nate te paharrueshme “Mes Yjesh”.

Biletat mund ti gjeni tek te gjitha pikat e Rave travel.  Kiosku informativ ne Sheshin “ Zahir Pajaziti “ , Soma , Dit’ e Nat’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...