Fero shton akoma më shumë dyshimet rreth shtatzënisë së Arbenitës - Bota Sot
Fero shton akoma më shumë dyshimet rreth shtatzënisë së Arbenitës

Mediale Vip

Fero shton akoma më shumë dyshimet rreth shtatzënisë së Arbenitës

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 17:21
Fero dhe Arbenita

Kohët e fundit kanë qarkulluar thashetheme se Fero dhe Arbenita po bëhen prindër për herë të parë.

 Në fotografitë që kanë qarkulluar së fundi në rrjete sociale, Arbenita nxiti dyshime rreth shtatzënisë.

Por, ishte Fero ai i cili së fundi publikoi një fotografi të bërë montazh, ku ai dhe Arbenita shfaqen me një foshnje në krahë, ashtu sikurse një familje e kompletuar.

Ani pse në ’emojit’ që ia ka lënë fotos kuptohet se është shaka, me këtë foto reperi shtoi akoma dyshimet për shtatzëni të Arbenitës.

Mbetet të shihet se çfarë fshihet pas këtyre fotografive.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...