Pamje nga pushimet e Tunës - Bota Sot
Pamje nga pushimet e Tunës

Mediale Vip

Pamje nga pushimet e Tunës

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 22:18
Tuna

Tuna shfaqet shumë e lumtur Në këto ditë vape të qershorit, këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Altuna Sejdi-Tuna ka gjetur kohë që të freskohet.

Ajo me familjen e saj zgjodhën Turqinë për të pushuar për disa ditë.

Pamje të bukura nga pushimet Tuna publikoi pak më parë për gfansat e saj në Instagram ku ajo shfaqet shumë e lumtur me djalin e saj Tianin. 

Tuna është duke e shijuar suksesin e albumit “Fortuna” që e publikoi muaj më parë.

“A don hala” në bashkëpunim me Yll Limanin është kënga më e klikuar e albumit “Fortuna” duke numëruar mbi  15 milionë të tilla në kanalin Youtube.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...