Vajza e Donald Trump: Nuk kam hipur kurrë në autobus, shkoja në shkollë me limuzinë - Bota Sot
Vajza e Donald Trump: Nuk kam hipur kurrë në autobus, shkoja në shkollë me limuzinë

Mediale Vip

Vajza e Donald Trump: Nuk kam hipur kurrë në autobus, shkoja në shkollë me limuzinë

Më: 4 korrik 2019 Në ora: 07:48
Ivanka Trump

Ivanka Trump habiti me deklaratën e saj para gazetarëve duke thënë: Unë kurrë në jetën time nuk kam hipur në autobus.

Trump tha se ishte e gatshme për polemika, por pohoi: “Ideja për të hyrë në autobus, ku ka shumë njerëz të tjerë dhe nuk e ke idenë se kush janë ata apo çfarë ata mund të hanë, është kundër çdo gjëje”.

Ajo tha se nuk kishte asnjë ide se pse njerëzit do të merrnin një autobus kur ata mund të “merrnin vetëm një Uber (kompani në Amerikë)”, por ishte e shpejtë për të sqaruar se: “Asnjëherë nuk kam marrë as edhe një Uber”.

Ndërsa fliste për mënyra të ndryshme të transportit, Trump u pa e emocionuar. “Në vitet tetëdhjetë, një vajzë e vogël në Manhatan shkonte me limuzinë në shkollën fillore, çdo mëngjes,” tha ajo. “Ajo vajzë e vogël isha unë.”, përfundoi Ivanka Trump.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...