Ylli sërish thyen zemrat, publikohet kënga e re - Bota Sot
Ylli sërish thyen zemrat, publikohet kënga e re

Mediale Vip

Ylli sërish thyen zemrat, publikohet kënga e re

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 14:38
Yll Limani

Yll Limani ka publikuar këngën e re të cilën e paralajmëroi ditë më parë.

“Nuk po kalojka” është e shoqëruar me videoklip të realizuar nga Imagine.

Për muzikën dhe tekstin u përkujdesën Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku ndërkaq aranzhmanin e bëri Darko Dimitrov.

Për njerëzit e dashuruar, kjo këngë do t’ua thyejë zemrat.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...