Ledri Vula ka një dhuratë për të gjithë me rastin e ditëlindjes së tij - Bota Sot
Ledri Vula ka një dhuratë për të gjithë me rastin e ditëlindjes së tij

Mediale Vip

Ledri Vula ka një dhuratë për të gjithë me rastin e ditëlindjes së tij

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 20:48
Ledri Vula

Ledri Vula njihet si një nga reperët më të suksesshëm dhe më të kërkuar shqiptar.

Sot ai po e feston ditëlindjen e tij të 33-të dhe ka marrë urime nga shumë artistë të estradës.

Reperi Vula ka zgjedhur që me rastin e ditëlindjes së tij ti surprizojë fansat duke u bërë një dhuratë. 

Ai ka zgjedhur që biletat e festivalit ‘Sunny Hill Festival’ që do të mbahet me 2,3,4 gusht ti dhurojë me zbritje për të gjithë në afat prej 24 orësh. 

“Sot per ditelindje, une e kom ni dhurate per juve. Biletat e @sunnyhillfestival per 24 ore, veq per juve bohen 15 EUR ma lire.” : Ka paralajmëruar Ledri në postimin e tij.

Biletat mund ti gjeni në faqen zyrtare të festivalit “Sunny Hill Festival”, në opsionin “Ledri’s birthday ticket”. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...