Modelja e njohur provokon si asnjëherë më parë nga dhoma e gjumit - Bota Sot
Modelja e njohur provokon si asnjëherë më parë nga dhoma e gjumit

Mediale Vip

Modelja e njohur provokon si asnjëherë më parë nga dhoma e gjumit

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 23:35
Demi Rose

Modelja e njohur i ka ‘djegur’ ndjekësit e saj.

Modelja e njohur, Demi Rose, ka provouar si asnjëherë më parë me selfien e publikuar në Instastory.

Ajo shfaqet me bikini në dhomë të gjumit dhe suket tejet seksi derisa tregon linjat perfekte trupore.

Image

Demi njihet për provokime të vazhdueshme në bikini andaj komentohet e ndiqet nga një numër i madh i ndjerëzve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...