Liam Payne habit fansat, pozon pa rroba në trup - Bota Sot
Liam Payne habit fansat, pozon pa rroba në trup

Mediale Vip

Liam Payne habit fansat, pozon pa rroba në trup

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 06:55
Liam Payne

Liam Payne është një nga ish-këngëtarët e grupit ‘One Direction’, i cili vazhdon karrierën e tij solo.

Së fundmi, Liam ka habitur të gjithë fansat e tij me një foto ku shfaqet pa asnjë rrobë në trup, i ulur në një karrige që shkruan emrin e mikut të tij, ‘Mert’.

Fotoja është publikuar nga ky i fundit në llogarinë e tij në ‘Instagram’ dhe siç mund ta mendoni, komentet më së shumti kanë qenë nga fanset e tij vajza.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

get of my chair @liampayne 😀 #berlin #comingsoon

A post shared by Mert Alas (@mertalas) on

Disa të tjera kanë reaguar nëpërmjet ‘Twitter-it’, duke krahasuar këtë foto të Liam me një foto pothuajse të njëjtë të modeles të njohur, Kate Moss. Përveç muzikës, këngëtari duket se ka filluar të zbulojë talentin e tij edhe në lidhje me modelingun.

Kjo foto është pjesë e një projekti të ri që pritet të publikohet së shpejti, por duke mos ditur më shumë detaje, na mbetet vetëm të presim në ditët në vazhdim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...