“Moj katile”, kënga hit e Valbona Spahiut në duet me TrimB - Bota Sot
“Moj katile”, kënga hit e Valbona Spahiut në duet me TrimB

Mediale Vip

“Moj katile”, kënga hit e Valbona Spahiut në duet me TrimB

Nga: M.GJ Më: 12 korrik 2019 Në ora: 13:44
“Moj katile”, kënga hit e Valbona Spahiut në duet me TrimB

Valbona Spahiu është ndër këngëtaret me të mira të muzikës live. Ajo njihet për potencen vokale dhe aftësinë për ta ndezur atmosferën. Ka ditë që media ka paralajmëruar rikthimin e këngëtares Valbona Spahiu, ndërkohë që publiku është kurioz për risinë e radhës.

Valbona, këtë herë vjen më shpërthyese se kurrë më parë, me një këngë që tingëllon tamam hit. Këngëtarja që e ndez zjarr atmosferen, sapo i ka dhënë dritën jeshile projektit të ri, këngës me titull “Katile”, të cilen e prezanton në bashkëpunim me reperin Trimi B.

“Katile” është ripërpunim i këngës së njohur me të njejin titull, hit për vite me radhë, e që tani vjen në verzionin “remake”. Kënga është produkt muzikor i Nurtel, ndërkaq videoklipi është punuar nga “Bug Production”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...