A është në lidhje Tom Felton? - Bota Sot
A është në lidhje Tom Felton?

Mediale Vip

A është në lidhje Tom Felton?

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 23:22
Tom Felton

Aktori i njohur, Tom Felton, lidhjet e dashurisë i mban larg mediave.

Sipas Daily Mail, nuk është raportuar për ndonjë lidhje të dashurisë për Felton që nga ndarja e tij me aktoren Jade Olivia në vitin 2016.

Ylli i filmit Harry Poter, është fotografuar nga paparacët në Los Anxheles teksa ishte i shoqëruar me një vajzë.

Image

Aktori dukej se ishte i lumtur me këtë vajzë dhe qenin e tij teksa shëtitshin.

Kështu  për ditët në vazhdim mbetet të shihet se a është e dashura e tij, kjo vajzë misterioze.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...