"Thuja nanës" nga Lori kënga më hit e momentit - Bota Sot
"Thuja nanës" nga Lori kënga më hit e momentit

Mediale Vip

"Thuja nanës" nga Lori kënga më hit e momentit

Nga: Maksim Gjokaj Më: 13 korrik 2019 Në ora: 13:45
Lori

"Thuja nanës" nga Lori kënga më hit e momentit Nuk kanë kaluar shumë orë nga lansimi i projektit më të ri muzikor nga Lori dhe kënga është kthyer në një hit i momentit duke qenë kënga më e dëgjuar.

Kënga mban titullin "Thuja nanës" dhe ka mjaft ritëm e ngjyra e një super temë, me tekst nga Aida Baraku, muzikë Armend Rexhepagiqi, orkestrim nga Irkenc Hyka e video punuar nga EMF Creative.

Zëri i ëmbël e i pastër i Lorit e bën këtë këngë super të bukur që nëse e dëgjoni një herë do të mbeteni "replay" aty.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...