Blendi Fevziu flet për dhëndrin, zbulon çfarë vjehrri do jetë - Bota Sot
Blendi Fevziu flet për dhëndrin, zbulon çfarë vjehrri do jetë

Mediale Vip

Blendi Fevziu flet për dhëndrin, zbulon çfarë vjehrri do jetë

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 16:26
Blendi Fevziu me vajzën e tij

Blendi Fevziu është jo vetëm një moderator shumë i suksesshëm, por edhe një baba shumë i përkushtuar dhe që ka një marrëdhënie të shkëlqyer me dy vajzat e tij, Mishelin dhe Alisin.

Blendi ishte i ftuar në emisionin “3-shat”, ku Bora Zemani e pyeti nëse e ka menduar veten si vjehërr.

“Jo se kam menduar, por i keq shumë do jem”, u përgjigj Blendi.

“Çfarë nuk duhet të ketë dhëndri yt i ardhshëm?’, e pyeti Bora.

“Këtë nuk e mendoj, ta zgjedhë vajza, ç’punë kam unë me dhëndrin”, u përgjigj gazetari.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...