Konfirmohet në Sunny Hill prezenca e një super DJ - Bota Sot
Konfirmohet në Sunny Hill prezenca e një super DJ

Mediale Vip

Konfirmohet në Sunny Hill prezenca e një super DJ

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 12:23
DJ Cabos

Kanë mbetur edhe pak ditë nga fillimi i festivalit që pritet të mbledhë yjet e këngës ndërkombëtare dhe vendore.

Miley Cyrus dhe Calvin Harris janë vetëm dy nga yjet me famë botërore që do të jenë pjesë e këtij festivali.

Dua Lipa, Gashi, Ledri Vula, janë poashtu pjesë e tri netëve magjike. Atmosfera pritet të elektrizohet me praninë e disa nga DJ më të njohur në vend.

Sot është konfirmuar prania e DJ Cabos, njërit nga DJ më të dashur në vend.

Viti 2019 ka qenë shpërthyes për Cabon, andaj atmosfera me Sunny Hill me të pritet të marrë kulmin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...