Sapo ka ardhur një hit nga Merita Latifi - Bota Sot
Sapo ka ardhur një hit nga Merita Latifi

Mediale Vip

Sapo ka ardhur një hit nga Merita Latifi

Nga: Maksim Gjokaj Më: 18 korrik 2019 Në ora: 19:37
Merita Latifi

Një këngë vërtet e bukur që mban titullin "Pse spo dalim" sapo ka ardhur nga këngëtarja Merita Latifi.

Ky projekt është prodhim i MProduction me tekst dhe muzikë nga Fatmir Muja e orkestrim nga Miti Geci nën kujdesin e MProduction e ku jo vetëm kënga do të kthehet në hit por edhe vido njaft e bukur.

Mjafton që ta dëgjoni një herë padyshim do ta bëni këngën tuaj të preferuar gjatë verës.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...