Hiti i ri nga Kumrije Biba - Bota Sot
Hiti i ri nga Kumrije Biba

Mediale Vip

Hiti i ri nga Kumrije Biba

Nga: Maksim Gjokaj Më: 7 gusht 2019 Në ora: 14:48
Kumrije Biba

Një këngë dasmash shumë me shije është realizuar nga këngëtarja e njohur e muzikës live Kumrije Biba.

Një projekt mjaft i hareshëm dhe me një videoklip të realizuar në mënyrë shumë profesionale është sjellur nga këngëtarja e cila nuk din të ndalet pasiqë gjithë kohës është me angazhime por duke mos lënë anësh edhe projektet muzikore për të qenë në hap me mbështetësit e saj dhe për të ju sjellë atyre gjëra të bukura.

Kumrije Biba në këtë projekt vjen mjaft elegante dhe në formë, ndërsa për të dëgjuar këngën e saj mjafton të dëgjoni në linkun në vazhdim.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat