Flaka Krelani ‘ngrit’ temperaturat nga palestra - Bota Sot
Flaka Krelani ‘ngrit’ temperaturat nga palestra

Mediale Vip

Flaka Krelani ‘ngrit’ temperaturat nga palestra

Më: 7 gusht 2019 Në ora: 14:50
Flaka Krelani

Flaka Krelani postoi një foto të ‘nxehtë’ nga palestra.

Flaka Krelani njihet si këngëtare që i kushton goxha kujdes formave trupore.

Këngëtarja viziton vazhdimisht palestrën, madje kohë pas kohe publikon edhe fotografi në rrjete sociale.

Image

Së fundi, ajo postoi një foto, në të cilën u shfaq tejet provokuese gjatë ushtrimeve në palestër, ndërsa në plan të parë kishte këmbët seksi dhe barkun e sheshtë.

Sa i përket projekteve muzikore, “Slay” titullohet kënga e fundit nga Flaka Krelani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...