A është kjo reperja e preferuar e Medës? - Bota Sot
A është kjo reperja e preferuar e Medës?

Mediale Vip

A është kjo reperja e preferuar e Medës?

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 20:14
Meda

Meda ka publikuar një fotografi me reperen shqiptare.

Meda është një nga emrat më me përvojë në skenën e muzikës shqiptare, artisti numëron mbi dy dekada në estradë.

Këngëtari ka publikuar një fotografi që se kemi pritur në llogarinë e tij në Instagram, ai shihet së bashku me rep-artisten Melinda Ademi, dhe në imazhin e ndarë Melinda la komentin ‘respekt’.

Image

Përndryshe, muajin e kaluar Meda ka publikuar dy këngë një solo ‘O Sa Mirë’ dhe tjetrën në bashkëpunim me Vjollcën ‘O Sheqer’.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...