Familja e Duas në pushime, këngëtarja larg tyre e ndjen mungesën - Bota Sot
Familja e Duas në pushime, këngëtarja larg tyre e ndjen mungesën

Mediale Vip

Familja e Duas në pushime, këngëtarja larg tyre e ndjen mungesën

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 21:24
Dua Lipa

Këngëtarja Dua Lipa pas disa ditësh qëndrimi në Kosovë, u largua për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku është duke vazhduar punën për projektet e reja muzikore.

Ndërkohë, anëtarët e tjerë të familjes që gjithashtu kanë qëndruar në Kosovë, këto ditë kanë nisur pushimet.

Babai i këngëtares, njëherësh frontmeni i grupit ODA, Dukagjin Lipa, ka publikuar së fundmi një imazh nga pushimet, ku ka etiketuar të gjithë anëtarët e tjerë të familjes.

Ndërkohë në po të njëjtin imazh, ai shkruan që po iu mungon vetëm Dua, kjo pasi prindërit, vëllai dhe motra e saj janë të gjithë bashkë.

E me të parë këtë, artisja Lipa rishpërndau postimin e babait të saj, duke shkruar “Më mungon familja shumë”.

Dua përndryshe është duke punuar për albumin e saj të dytë, i cili pritet të lansohet këtë vit, ndërsa është thënë gjithashtu se këngëtarja shqiptare po punon për kolonën zanore të filmit më të ri të James Bond.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat