Modelja shqiptare: Po jetoj një jetë të çmendur, sikur të ishte film - Bota Sot
Modelja shqiptare: Po jetoj një jetë të çmendur, sikur të ishte film

Mediale Vip

Modelja shqiptare: Po jetoj një jetë të çmendur, sikur të ishte film

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 23:54
Angela Martini

Angela Martini ka ndarë me ndjekësit një imazh të ri në rrjete sociale, në të cilin flet disa fjalë për jetën e saj.

“Pjesa e parë e këtij viti ishte më e çmendura e jetës sime! Fjalë për fjalë ishte sikur një film! Por, prisni të shihni se si do të jetë pjesa e dytë!”, shkruan modelja.

Për ndryshe, në fotografinë që e postoi në Instagram, Angela u shfaq e veshur me një fustan të hapur tek këmba dhe një bluzë, në të cilën kishte vënë në plan të parë gjoksin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat