Ja si e nisi ditën Butrint Imeri - Bota Sot
Ja si e nisi ditën Butrint Imeri

Mediale Vip

Ja si e nisi ditën Butrint Imeri

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 15:35
Butrint Imeri

Këngëtari i njohur shqiptar, Butrint Imeri ditën e sotme e ka filluar vonë dhe atë në një bregdet.

Artisti këtë e ka bërë të ditur vetë, përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social, Instagram.

“Mëngjesi i vonë”, ka shkruar ai në mbishkrimin e imazhit, teksa ka marrë komente të shumta nga ndjekësit e tij.

Kujtojmë që Butrinti këtë verë ka qenë tejet i zënë me koncerte dhe mbrëmje muzikore, por që kjo nuk e ka ndaluar artistin që të sjellë dy projekte të cilat u shndërruan hite qysh në ditët e para. Bëhet fjalë për këngët: “Hajt Hajt” si dhe “Dream Girl”.

Artisti mbrëmë falënderoi fansat që i dhuruan një verë të paharrueshme, përmes disa videove të publikuara në Instastory.

“Dream Girl” në bashkëpunim me Nimo është projekti i fundit muzikor i Butrintit. Kënga është publikuar më 1 gusht dhe deri më tani numëron mbi pesë milionë klikime në Youtube.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...