“Kam frikë”, Mihal Kokëdhima ‘tremb’ dhe Rike Roçin. Modelja refuzon ftesën për tek restoranti “Panorma” - Bota Sot
“Kam frikë”, Mihal Kokëdhima ‘tremb’ dhe Rike Roçin. Modelja refuzon ftesën për tek restoranti “Panorma”

Mediale Vip

“Kam frikë”, Mihal Kokëdhima ‘tremb’ dhe Rike Roçin. Modelja refuzon ftesën për tek restoranti “Panorma”

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 14:57
Rike Roçi

Ish-banorja e “Big Brother” është gjithmonë në qendër të vëmendjes për jetën e saj private, por dhe për pamjen e saj seksi.

Së fundmi Rikja ka vendosur t’u përgjigjet pyetjeve të ndjekësve në “Instastory”, e në mes të gjithë komenteve që bukuroshja ka marrë për pamjen ka qenë një ndjekës që Ri i ka bërë një ftesë për tek restoranti i Mihal Kokëdhimës, që u bë i njohur për ngjarjen e dhunës që përfshiu disa turis spanjoll. “Të pres në Borsh tek Rastaurant Panorama”-shkruan ndjeksi.

Duket se bukuroshja seksi është e mire informuar për aktualitetin dhe i ka thyer një përgjigje epike ndjeksit. “Jo jo kam frik” duke e shoqëruar me disa emoji duke qeshur.

Image

Dy ditë më parë në Qeparo, pronari i restoranit “Panorma”, Mihal Kokëdhima, pas një debati me klientët i ka ndjekur ata dhe më pas u është hedhur mbi makinë. Me duart me gjak e i kapur mbi kofano Mihal Kokëdhima ka qëndruar për disa kilometra mbi makinë dhe ka thyer xhamin e parë. Sot biznesmeni ka dalë para gjykatë dhe ka marrë masën e sigurisë “arrest me burg”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...