“Ferrari” nga Big Papi vjen me shumë kilometra hit - Bota Sot
“Ferrari” nga Big Papi vjen me shumë kilometra hit

Mediale Vip

“Ferrari” nga Big Papi vjen me shumë kilometra hit

Nga: M.GJ Më: 20 gusht 2019 Në ora: 14:37
Big Papi

Ai din të sjellë super projekte dhe kënga të bukura pasi është reper shumë unik.

Ky është Big Papi i cili vetëm pak ditë më parë ka sjellë këngën "Ferrari" që duket që nga titulli, ritmi e deri në super videon realizuar nga Max Production që do të jetë një hit shumë kilometrash i dëgjuar ashtu siç ka nisur të dëgjohet e shihet mjaft.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...