Po Kejda?! Erik Fullani kapet mat duke u puthur me një 16 vjeçare! - Bota Sot
Po Kejda?! Erik Fullani kapet mat duke u puthur me një 16 vjeçare!

Mediale Vip

Po Kejda?! Erik Fullani kapet mat duke u puthur me një 16 vjeçare!

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 15:17
Erik Fullani, Kejda Ajazi dhe 16 vjeçarja

Pak ditë më parë qarkulloi me shpejtësi në mediat online se Erik Fullani dhe Kejda Ajazi janë ndarë.

Mirëpo ishte vetë bukuroshja Ajazi që hodhi poshtë zërat se mes çiftit ka marrë fund, duke postuar një foto ironike ku dyshja duken duke qeshur, teksa lexojnë lajmet e ‘ndarjes’ së tyre…

Por, si rrufe në qiell të hapur vetëm pak ditë më vonë, portali “J.o.q” ka postuar një foto të Erikut duke u puthur me një tjetër vajzë në bregdetin e Dhërmiut.

Sipas po të njëjtit portal, vajza në fjalë është 16 vjeç dhe po frekuentohet me Fullanin prej kohës.

Nuk e dimë se si është pritur nga Kejda ky veprim i të dashurit të saj, pasi nga ana e saj nuk ka patur ende asnjë reagim.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...