Kida shfaqet krejt ndryshe ngase jemi mësuar ta shohim - Bota Sot
Kida shfaqet krejt ndryshe ngase jemi mësuar ta shohim

Mediale Vip

Kida shfaqet krejt ndryshe ngase jemi mësuar ta shohim

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 17:36
Kida

Kida do j’u befasoj me ndryshimin.

Kida po vazhdon të mbaj rritmin e lartë edhe në rrjete sociale ku është duke publikuar vazhdimisht video dhe imazhe të ndryshme.

Një të tillë zeshkania e bëri edhe tani, në fotografinë e publikuar në llogarinë e saj në Instagram, shohim se këngëtarja ka ndryshuar stilin e flokëve, por edhe me gërsheta duket shumë atraktive.

Ndryshe, Kida mund të thuhet se kishte një verë të suksesshme sa i përket muzikës, ajo ka bashkëpunuar me Lyrical Son për ‘De ja vu’ dhe Ermal Fejzullahun ‘Tela’ dy këngë këto që arritën mbi 10 milion klikime në Youtube.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

different but cool🙃

A post shared by KIDA (@kida) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...