Nuk e keni ditur por ish i dashuri Rihannas po e ndjek modelen shqiptare - Bota Sot
Nuk e keni ditur por ish i dashuri Rihannas po e ndjek modelen shqiptare

Mediale Vip

Nuk e keni ditur por ish i dashuri Rihannas po e ndjek modelen shqiptare

Më: 26 gusht 2019 Në ora: 08:53
Foto ilustrim

Reperi i famshëm po e ndjek modelen e njohur shqiptare.

Reperi i famshëm amerikan, Chris Brown është shumë i suksesshëmm dhe i dashur për publikun e huaj e jo vetëm.

Ai ndiqet nga një numër i madh i njerëzve, e në mesin e atyre që ndjek ai është edhe modelja seksi shqiptare.

Bëhet fjalë për Adrola Dushin e cila konsiderohet të jetë një ndër femrat më të bukura shqiptare.

Kujtojmë se ai e ndjek edhe këngëtaren shqiptare, Dua Lipa.

Chris njihet për shumë lidhje të dështuara, ndër to atë me këngëtaren Rihanna.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...