Fejohet e veja e Chester Bennington - Bota Sot
Fejohet e veja e Chester Bennington

Mediale Vip

Fejohet e veja e Chester Bennington

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 18:31
E veja e Chester Bennington

Më shumë se dy vjet pas vdekjes së tij, e veja e Chester Bennington, po fillon një kapitull të ri.

Talinda Bennington, e cila ishte e martuar me këngëtarin kryesor të grupit Linkin Park, njoftoise është fejuar të premten.

Ajo bëri një postim të gjatë në Instagram ku edhe e zbuloi lajmin por tha se Chester ka një vend të pashlyeshëm në zemrën e saj.

“Jam shumë e lumtur që të njoftoj fejesën time me Michael F. Unë jam këtu për të thënë që ju mund të gjeni dashurinë pas tragjedisë. Se një vdekje e një shoku shpirti nuk do të thotë vdekje për ju. Unë do të vazhdoj ta nderoj Chester dhe të vazhdoj misionin e jetës time për ta bërë vdekjen e tij jo më kot”, shkroi ajo.

Chester dhe Talinda ishin të martuar për më shumë se një dekadë dhe kishin tre fëmijë bashkë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...