“Pamela është ende Pamela”, aktorja tregon se vitet janë vetëm numra - Bota Sot
“Pamela është ende Pamela”, aktorja tregon se vitet janë vetëm numra

Mediale Vip

“Pamela është ende Pamela”, aktorja tregon se vitet janë vetëm numra

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 15:25
Pamela Anderson

Ajo është e njohur si Pamela Anderson, vajza e famshme që bëri për vete gjithë botën në seritë e Baywatch.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#nyfw2019 @lizrosa 📷

A post shared by The Pamela Anderson Foundation (@pamelaanderson) on

Por edhe pse kanë kaluar 52 vite duket se Pamela është ende Pamela, seksi dhe e bukur.

Ajo nuk heziton të postojë në llogarinë e saj në Instagram foto të nxehta, ku së fundmi ka hedhur disa të tilla bardh e zi, për të na dëshmuar se vitet për të janë thjesht një numër. Pamela kohët e fundit ka qenë mjaft e komentuar, pasi po organizon protesta për lirimin e Julian Assange.

Madje në një intervistë pak ditë më parë ajo tha se gjendja e Julian nuk ishte aspak e mirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...