Rina Balaj vë në plan të parë të pasmet nga pushimet në Turqi - Bota Sot
Rina Balaj vë në plan të parë të pasmet nga pushimet në Turqi

Mediale Vip

Rina Balaj vë në plan të parë të pasmet nga pushimet në Turqi

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 09:20
Rina Balaj

Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është duke i shijuar pushimet pas një vere të angazhuar që kishte me mbrëmje dhe koncerte të ndryshme. 

Si destinacion të pushimeve të saj luksoze ka zgjedhur Turqinë dhe natyrisht se nga atje nuk heziton të sjellë imazhe dhe video të llojllojshme, duke mos munguar edhe ato provokuese.

Një gjë të tillë e bëri edhe së fundmi, kur pozon nga mbrapa dhe në plan të parë ka vënë të pasmet atraktive.

Këtij imazhi joshës Balaj ia vënë edhe një përshkrim, gjersa thotë se është e ‘vetme tani’, pamja e së cilës është për t’u admiruar.

Krahas fotografive tërheqëse, Rina po punon në projekte të reja dhe pritet që në ditët në vijim të prezantohen para publikut. E njëjta është akoma pjesë e labelit “On Records”, edhe pse tashmë nga ky grup dolën shumë artista, përfshirë së fundmi Kidën edhe Feron.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s just me NOW

A post shared by RINA (@balajrina) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...