Luana i përvishet punës pas pushimeve, tregon gjoksin në foton nga zyra - Bota Sot
Luana i përvishet punës pas pushimeve, tregon gjoksin në foton nga zyra

Mediale Vip

Luana i përvishet punës pas pushimeve, tregon gjoksin në foton nga zyra

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 14:26
Luana Vjollca

Luana Vjollca i është kthyer fuqishëm punës.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca, këtë verë e ka pasur të ngarkuar me punë lidhur me projektet muzikore, e nuk kanë munguar as mbrëmjet e ndryshme ku ka performuar.

Luana pas gjithë kësaj ka gjetur kohë edhe për të pushuar në det dhe nga atje nuk kanë munguar fotot e ndryshme ku shfaqej tejet provokative.

E tani i është kthyer punës në televizion dhe nga zyra ka provokuar me një foto ku e tregon gjoksin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#ShikoKushLuan ???

A post shared by LUANA 🦁 (@luanavjollca) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...