Adelina Tahiri tregon çantat më të shtrenjta që ka në dollap! - Bota Sot
Adelina Tahiri tregon çantat më të shtrenjta që ka në dollap!

Mediale Vip

Adelina Tahiri tregon çantat më të shtrenjta që ka në dollap!

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 19:24
Adelina Tahiri

I pëlqen luksi, dhe këtë Adelina Tahiri nuk e fsheh! Këngëtarja duket se “llastohet“ shumë nga i shoqi milioner, me dhurata të shtrenjta, disa prej të cilave I ka treguar në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për çantat më të shtrenjta që ka në koleksionin e saj, të cilat përfshijnë marka të famshme si “Gucci“, “Dior“ etj. “Bebat“ ka shkruar Adelina duke treguar sesa i do aksesorët e vyer të saj.

Këngëtarja shqiptare u martua dy vjet më parë ndërsa vitin e kaluar u bë nënë për herë të parë duke sjellë në jetë djalin e saj, Jon. Bashkëshorti i saj është njëri prej avokatëve më të mirë në Maqedoni.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...