Lorik Cana baba për herë të dytë - Bota Sot
Lorik Cana baba për herë të dytë

Mediale Vip

Lorik Cana baba për herë të dytë

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 23:01
Lorik Cana

Lorik Cana dhe bashkëshortja Monika janë në pritjen e ëmbël.

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monika kanë dhënë një lajm mjaft të bukur, familja Cana janë në pritje edhe të një anëtari i ri.

Në një fotografi të publikuar nga Monika, shohim se bashkëshortja e ish-kapitenit të kombëtares së Shqipërisë është në muajt e fundit të shtatzënisë.

Çifti katër vite më parë kishin fituar epitetin e prindit katër vite më parë me ardhjen në jetë të Bojkenit i cili tani pritet të behet me një motër ose vëlla. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...