Tuna gjithmonë joshëse – madje edhe kur rri ulur afër pianos - Bota Sot
Tuna gjithmonë joshëse – madje edhe kur rri ulur afër pianos

Mediale Vip

Tuna gjithmonë joshëse – madje edhe kur rri ulur afër pianos

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 08:08
Tuna

Këngëtarja e shumë hiteve, Tuna, ka publikuar një fotografi të re në Instagram.

Ajo shihet ulur afër pianos – teksa mban një pije në dorë.

“Më së miri reflektoj kur flas me vetveten”, shkruan ajo mbi imazh.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

내 이름은 참치입니다 Më së miri reflektoj kur flas me vetveten.

A post shared by Altuna (Sejdi) Berisha (@tunasejdi) on

Dhe, pa dyshim ajo duket shumë seksi edhe kështu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...