Meda me urim të veçantë për personin e dashur - Bota Sot
Meda me urim të veçantë për personin e dashur

Mediale Vip

Meda me urim të veçantë për personin e dashur

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 08:28
Meda

Meda e ka uruar personin e tij të dashur lidhur me një arsye të veçantë.

Djali i këngëtarit Meda, Lisi, e ka nisur një tjetër rrugëtim në jetë.

Ai ka nisur fillimet e para në bankat shkollore dhe babai i tij ka zgjedhur ta uroj publikisht nëpërmjet publikimit të një fotografie.

Image

“Lisi i babit filloj sot rrugen e dijes. Uroj te prij e mbara zemer. Te do babi shume ”, ka shkruar Meda pranë postimit të fotografisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...