Ish-i dashuri i Dua Lipës "zëvendëson" këngëtaren me një bjonde - Bota Sot
Ish-i dashuri i Dua Lipës "zëvendëson" këngëtaren me një bjonde

Mediale Vip

Ish-i dashuri i Dua Lipës "zëvendëson" këngëtaren me një bjonde

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 17:48
Isaac Carew, Dua Lipa, Florence Kosky, Anwar Hadid

Isaac Carew duket se ka harruar përfundimisht Dua Lipën. Ai ka disa kohë që shoqërohet me Florence Kosky, por sot e bënë lidhjen publike.

Ishte vetë modelja britanike që publikoi fotografinë me Isaac ku duken mjaft të afërt dhe e shoqëroi me një emoji me zemër.

Ndërkohë, vihet re se Isaac i ka bërë komente komplimentuese që në mes të korrikut. Një muaj më parë, Dua dhe Isaac i dhanë fund lidhjes tre vjecare.

Momentalisht, këngëtarja me origjinë shqiptare po shijon lidhjen e dashurisë me modelin Anwar Hadid.

Duket se të dy kanë zgjedhur që partnerët e ardhshëm të jenë modelë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...