Zhvishet Enca, shikojeni me çka mbulon pjesët intime - Bota Sot
Zhvishet Enca, shikojeni me çka mbulon pjesët intime

Mediale Vip

Zhvishet Enca, shikojeni me çka mbulon pjesët intime

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 20:58
Enca

Enca Haxhia di si të marrë vëmendjen e ndjekësve.

Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram, ku habiti të gjithë me paraqitjen.

Këngëtarja u shfaq gati e zhveshur, teksa pjesët intime i mbulonte me dhuratat që i ka marrë së fundi.

Në një prej fotove, ajo ishte ulur pranë një arushi, ndërsa gjoksin po e mbulonte me një tufë trëndafilash në formë zemre.

Ndërsa në imazhin tjetër, ajo kishte vendosur arushin dhe lulet në mes të këmbëve dhe dukej shumë provokuese.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...