Aktorja e njohur gati ja prishi dasmën Jonida Vokshit - Bota Sot
Aktorja e njohur gati ja prishi dasmën Jonida Vokshit

Mediale Vip

Aktorja e njohur gati ja prishi dasmën Jonida Vokshit

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 13:14
Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi

Para pak ditësh, në një ceremeni të bukur afër detit, e kurorëzuan dashurinë e tyre, aktorja Jonida Vokshi dhe producenti  e aktori Besnik Krapi.

Në dasëm morrën ishin të ftuar një numër i madh miqësh, kolegësh e familjarësh.

Ndër ta u panë fytyra të njohura si : Olta Daku, Ermal Mamaqi, Olta Gixhari e shumë të tjerë.

Aktorja Olta Daku, në një intervistë për ‘Lart e poshtë’ ka thënë se ishte gati t’ja prishë dasmën Jonidës pasi që ishte bërë ‘xheloze’ për miqësinë e saj me Elvana Gjatën.

Olta aktorja është shprehur se: “Unë vërtet jam shoqja e ngushtë e Jonidës, por nuk jam gjysma e saj. Gjysma e saj është Elvana Gjata. E kupton? Të ikën truri fare, do shkoj ta prish tani dasmën”.

Kjo sigurisht ka qenë një nga shakatë e aktores së njohur, duke marë parasyshë miqësinë e ngushtë që e ka aktorja Jonida Vokshi me këngëtaren Elvana Gjata.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...