Fjolla Morina po braktis muzikën?… në serë merret me bujqësi - Bota Sot
Fjolla Morina po braktis muzikën?… në serë merret me bujqësi

Mediale Vip

Fjolla Morina po braktis muzikën?… në serë merret me bujqësi

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 07:44
Fjolla Morina

"Sot ishte një ditë e bukur."

Kështu u shpreh këngëtarja e njohur kosovare, Fjolla Morina.

Dhe meqë sot sipas saj ishte një ditë e bukur, ajo shkoi në një serë, ku iu përkushtua bujqësisë.

Fjolla Morina kishte mbledhur disa arka me zarzavate, kryesisht speca, siç tregojnë edhe fotot.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...