Blero dhe Afrona i dërgojnë ftesën, Afërdita Dreshaj merr vendimin e papritur - Bota Sot
Blero dhe Afrona i dërgojnë ftesën, Afërdita Dreshaj merr vendimin e papritur

Mediale Vip

Blero dhe Afrona i dërgojnë ftesën, Afërdita Dreshaj merr vendimin e papritur

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 18:17
Afërdita Dreshaj

Blero dhe Afrona sot kurorëzojnë dashurinë e tyre.

Blero dhe Afrona sot kurorëzojnë dashurinë e tyre dhe në mesin e të ftuarve për dasmë është edhe modelja shqiptare Afërdit Dreshaj e cila ka plane tjera për sot.

Javë më parë bukuroshja ka publikuar ftesën e dasmës që çifti i kishin dërguar dhe ishte shprehur shumë e lumtur për ta.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...